Repertoire

Huidig programma

Najaar 2017

Martinů              4e symfonie
Elgar   

Enigmavariaties

Mozart Zauberflöte ouverture

 

Aankomende programma's

Voorjaar 2018

Sjostakovitsj    12e symfonie
Tjaikovsky

Romeo en Julia ouverture

Van Huffelen       eigen compositie

 

Zomer 2018

Bloch Schelomo
  Solist Floor Bakker (cello) 
 
Tsjaikovski     
  
Notenkraker Suite No. 1
 
Rota La Strada

 

Najaar 2018

Mahler      

6Symfonie

Jubileumprogramma Bas Pollard 30 jaar als dirigent

 

Voorjaar 2019

Popp

Piccolo et Saxo

Beethoven    

Egmondt Ouverture

 

 

Repertoirehistorie

Seizoen 2016-2017

Zemlinsky - Frühlingsbegräbnis
Verdi - Te Deum
Mahler - Das klagende lied
Janáček - Sinfonietta
Rachmaninov - Symfonische Dansen
Saint-Saëns - Danse Bachhanale (uit Samson en Delila)
Sibelius - 4symfonie
Ravel - Pianoconcert in G, met soliste Andrea Vasi

Seizoen 2015-2016

Oscar van Hemel - Vioolconcert met soliste Muriel van Hemel
Tsjaikovski - 4e symfonie
Sjostakovitsj  - 5e symfonie
Pēteris Vasks - Althoboconcert
John Adams - Chairman Dances
Brahms - Tragische Ouverture
Debussy - Ibéria (uit Images pour Orchestre)
Nielsen - 4e symfonie

Seizoen 2014-2015

Fauré - Pelléas en Mélisande
Dukas - De tovenaarsleerling
Dvořák - 9e symfonie
Mahler - 5symfonie
Berlioz - Le Carnaval Romain
Glière - Hoornconcert
Tsjaikovski - ouverture 1812

Seizoen 2013-2014

Janáček - Glagolitische Mis
Rachmaninov - The Bells
Ottorino Respighi - Pini di Roma
Richard Strauss - Hoornconcert nr. 1
Camille Saint-Saëns - Orgelsymfonie
Chabrier - España
Albeniz - Granada
Vaughan Williams - Tuba concert
Brahms - 1symfonie

Seizoen 2012 - 2013

Bruckner - 8e symfonie
Carl Orff - Carmina Burana
Dvorak - Celloconcert
Liszt - Les Préludes
Sibelius - 5symfonie
Berlioz - Chasse Royal (uit Les Troyens)
Diepenbrock - Erste Hymne an die Nacht

Seizoen 2011 - 2012

Tsjaikovski - 6e symfonie "Pathetique"
Rachmaninov - 2e pianoconcert
Stravinsky - Petrouchka
Schubert - 8e symfonie "die Unvollendete"
Mahler - 4e symfonie
Ravel - Sheherazade

Seizoen 2010 - 2011

Mahler - 3e symfonie
Smetana - De Moldou
Poulenc - Het verhaal van het olifantje Babar
Dvorak - symfonie nr. 8
Rimsky-Korsakow - Scheherazade suite symponique

Seizoen 2009 - 2010

Andriessen - Te deum Laudamus
Barisons - Brinumzeme
Darzins - Valse melancholique
Diepenbrock - Muziek voor Elektra
Vitols - Dziesma
Nielsen - Helios Ouverture
Debussy - Eerste Rapsodie voor klarinet en orkest met Hanka van Doesum-Clout
Sjostakovitsj - 7e symfonie 'Leningrad'
Britten - Four Sea Interludes
Weber – Der Freischütz Ouverture
Franck – Symfonie in D mineur

Seizoen 2008-2009
Ravel - Daphnis & Chloe Suite No. 2
Bruckner - 4e symfonie 
Beethoven - Leonore 3 ouverture
Elgar - Cello concert met Wijnand
Bernstein - Symfonische dansen uit Westside story
Mahler - Das lied von der erde
Wagner - Eindzug der gotter in walhall, uit Das Reindgold
Sporck - Conflicten

Seizoen 2007-2008
van Anrooy - Piet Hein 'Hollandsche rhapsodie'
Tschaikowsky - Ouverture Romeo & Julliet
Brahms - 3e symfonie
Gustav Mahler - Symfonie nr. 2 "Auferstehung"
Debussy – Prélude à l’après-midi d’un faune
Stravinsky – Symfonie in drie delen
Tsjaikovski – Vijfde symfonie

Seizoen 2006 - 2007
Roussel - Symfonie No. 1
Schumann - Symfonie No. 4
Richard Strauss - Tod und Verklärung
Rossini - Ouverture Wilhelm Tell
Philip Glass - Vioolconcert

Seizoen 2005-2006
Shostakovich - Symfonie nr. 11
Bottessini - Gran Duo Concertante voor Viool, Contrabas en Orkest
Sibelius - Jean Symfonie nr. 2 in D opus 43
Wagner - Richard Götterdämmerung: Trauer-Marsch beim Tode Siegfried
Bloch - Schelomo met cello: Peter van der Weerd
Kleppe - Lumen
Poulenc - Gloria (met SKA)
Chausson - Symfonie

Seizoen 2004-2005
Debussy - Claude Nocturnes: Nuages, Fêtes, Sirènes
Mahler - Gustav Symfonie nr. 1 in D "Der Titan"
Massenet - Don Quichotte
Dvorák - Antonin Symfonie nr. 9 (5) in e opus 95 "Uit de nieuwe wereld"
Janacek - Sinfonietta

Seizoen 2003-2004
Holst, Gustav The Planets opus 32
Rachmaninow, Sergej Ostrov myortvïkh opus 29 - Dodeneiland - Symfonisch gedicht
Tschaikowsky, Peter Iljitsch Symfonie nr. 4 in f opus 36
Lutoslawski, Dance Preludes met Hanka Clout
Heppener, Eglogues
Janacek, Zárlifost
Rachmaninov, Symfonie nr. 2?
Sibelius, Jean Concert voor viool en orkest in d opus 47 met E. Visser

Seizoen 2002-2003
Bizet, Carmen
Vaughan Williams, Ralph Fantasia on a Theme by Thomas Tallis voor dubbel str.orkest
Wagenaar, Johan Ouverture "Cyrano de Bergerac" opus 23
Bruckner, Anton Symfonie nr. 6 in A [C. Hynais]
Prokofiev, Cello Symfonie met Guillaume Grosbard
Schostakowitsch, Dimitri Symfonie nr. 6 in b opus 54

Seizoen 2001-2002
Rachmaninow, Sergej Concert voor piano en orkest nr. 3 in d opus 30
Janacek, Taras Bulba
Pollard, Arwen
Prokofjew, Serge Romeo en Julia opus 64: Suite nr. 2 opus 64c
Nielsen, Symfonie nr. 3 FS 6